УХЛ: «Кремінь» у матчі лідерів програв «Донбасу»

Гра 12 туру чемпіонату стала 51-им очним матчем в протистоянні «Кременчука» та «Донбасу». Свою 35 перемогу святкували донеччани.

Як розповіли в УХЛ, перший період пройшов за невеликої переваги гостей, що вилилося в реалізацію більшості. Точним кидком на 14 хвилині відзначився Олександр Матерухін.
Ігрову перевагу у другому періоді перехопили господарі майданчика. «Донбас» захищався, а хокеїсти «Кременчука» постійно йшли вперед. Як результат, було багато вилучень і зупинок гри, але на якість поєдинку це ніяк не позначилось.

На 28 хвилині гравці «Кременчука» змогли реалізувати більшість 5х4. Шайбу на свій рахунок записав Тимур Гриценко. Після закинутої шайби господарі ще більше активізувалися попереду, і в одному з моментів після кидка Дмитра Орлова, шайба влучила у стійку воріт Горячевського. Тут же відповідь у гостей – в останній момент захисник кременчужан зміг перешкодити закинутій шайбі.
Третій період можна занести в актив обох команд. Все йшло до того, що долю зустрічі повинна була вирішити одна шайба та вміння реалізувати більшість. Як підсумок, краще з цим впоралися гравці «Донбасу». В одній з атак Іван Рибчик після кидка Євгена Никифорова зміг переправити шайбу у ворота «Кременчука».

У кінцівці зустрічі Олександр Матерухін не зміг реалізувати буліт. А господарі замінивши воротаря на польового гравця намагалися врятувати зустріч, але рахунок залишився незмінним – 1:2 на користь «Донбасу».