Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Зінькові обговорили можливості та перспективи майбутньої ОТГ

У Зінькові обговорили можливості та перспективи майбутньої ОТГ

Однією з небагатьох «білих плям реформи децентралізації» на карті Полтавщини залишається місто Зіньків. Вже майже чотири роки як тут так й не спромоглися утворити об’єднану територіальну громаду навколо районного центру.

Натомість минулого року була утворена в Зіньківському районі Опішнянська ОТГ, повідомляє Полтавський ЦРМС.

Днями відбулася чергова сесія Зіньківської міської ради. Після завершення якої перед місцевими депутатами, очільниками та членами виконкому виступили радники Полтавського ЦРМС. Про можливості та перспективи майбутньої ОТГ розповів Олександр Ісип, радник з децентралізації. Він також навів приклади успішних практик в об’єднаних територіальних громадах Полтавщини.

Про особливості утворення ОТГ та порядок проведення перших виборів, перших сесій доповів присутнім Володимир Божко, радник з юридичних питань. Як стати фінансово спроможними, вірно спланувати основні показники бюджету нової громади розповів Костянтин Качаненко, радник з управління місцевими фінансами. Він також презентував можливі «рентні» платежі, які зможе отримувати Зіньківська ОТГ від діяльності підприємств нафтогазового комплексу, що працюють на теренах громади.

Система Orphus