Ви тут:
Суспільство Україна 

У Верховній Раді анонсували напрацювання низки спеціальних законопроєктів про відходи

У Верховній Раді анонсували напрацювання низки спеціальних законопроєктів про відходи

Голова комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко провів робочу зустріч з представниками ЄС в Україні, на якій сторони обговорили законодавство про відходи.

За словами Бондаренка, для того, щоб рамковий закон про управління відходами, який наразі напрацьовують, почав повноцінно працювати, треба ухвалити низку спеціальних законів, повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради.

“Потрібно буде прийняти низку спеціальних законів – це відходи електронного обладнання, тара і упаковка, розширена відповідальність виробника, як основний економічний механізм та інші. Комітет на цьому етапі буде звертатися до Європейської комісії про допомогу, враховуючи значний досвіт у розвитку цієї сфери і можливість імплементації українського законодавства до європейського. Перед парламентом стоїть важливе завдання створити весь комплекс законодавчої бази у стислі строки”, – зазначають у повідомленні.

У свою чергу представники ЄС підтримали пропозиції щодо підготовки рамкового закону про управління відходами та запевнили, що в усіх регіонах України підприємці чекають цього закону. За їхніми словами, після прийняття документу питання інвестицій у цю сферу будуть вирішуватися набагато простіше.

Система Orphus