Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Центрі соціальних послуг Засульської ОТГ з’явився автомобіль

З 1 липня цього року на території Засульської громади запрацював Комунальний Заклад «Центр надання соціальних послуг». А нещодавно заклад отримав суттєві додаткові можливості. Очільник Засульської громади Сергій Бондаренко вручив ключі від нового автомобіля «FIAT QUBO» директору Центру Любові Векленко.

Про це йдеться на сайті Засульської громади.

“Основна наша мета – надання допомоги найбільш незахищеним верствам населення  громади. А допомога цінна і важлива тоді, коли вона приходить вчасно. Без власного транспорту нам було важко це робити, а тепер з’явилася унікальна можливість розширити спектр послуг нашого Центру. За допомогою авто пільгові категорії будуть обслуговуватися більш мобільно та оперативно. Тепер можна отримати перукарські послуги та послуги з комплексного обслуговування і ремонту будинків. Щира вдячність від наших підопічних, від родин, що потрапили в складні життєві обставини, опікунів, піклувальників, від багатодітних та малозабезпечених родин!”, – коментує Любов Векленко.

У комунальному закладі працює 45 чоловік. Мешканцям нашої громади надаються соціально-побутові, психологічні, соціально-медичні, інформаційні та юридичні послуги з працевлаштування. Тут функціонують:

Відділення організації надання адресної допомоги  – засоби реабілітації (ходунки, милиці, палиці, інвалідні візки, туалетні стільці), якими користуються 28 осіб.

Відділення соціальної допомоги вдома – 33 соціальні робітники щоденно відвідують своїх підопічних та надають соціально-побутові послуги вдома (доставка продуктів харчування та медикаментів, допомога у приготуванні їжі, прибирання оселі, прання та прасування білизни, дрібний ремонт одягу, здійснення санітарно-гігієнічних послуг, сприяння в отриманні медичної допомоги, тощо). Станом на 15 жовтня 2019 року відділенням надано соціальних послуг 315 особам, з них: 37 осіб з інвалідністю, 140 осіб у віці 80 років і старше, 69 ветеранів війни, 42 ветерана праці.

Відділення допомоги для сім’ї, дітей та молоді – на обліку відділення знаходиться 38 дітей позбавлених батьківського піклування, 12 дітей-сиріт, 83 багатодітні родини, 24 одиноких матері. Чотири прийомні сім’ї, в яких виховується 6 дітей. На території обслуговування знаходиться 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 13 дітей. 48 сімей, які взяті під соціальний супровід, що опинилися в складних життєвих обставинах, в них 144 дитини. Центр опікується 27 родинами учасників АТО.

Центр надання соціальних послуг знаходиться за адресою с. Солониця, вул. Миколенка, 1. (Тел. 050 029 55 80. Email: kzcnspzasullya@ukr.net).