Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Сергіївській ОТГ організують 3D кінотеатр під відкритим небом

У Сергіївській ОТГ організують 3D кінотеатр під відкритим небом

Проект “3D кіно під відкритим небом” Сергіївської ОТГ опинився серед переможців цьогорічного “Бюджету участі Полтавської області”.

Про це йдеться на сторінці Сергїівської громади у Фейсбук.

“Новини Полтавщини” вже раніше повідомляли, що передбачається організація загальнодоступного дозвілля для жителів громади шляхом придбання пересувного 3D кінотеатру. Перегляд хорошого кінофільму або мультфільму на свіжому повітрі – відмінний спосіб розслабитися після важкого трудового дня або провести час з друзями чи своєю родиною. Відкриття даного кінотеатру, який буде працювати в літню пору року, є хорошим засобом зростання привабливості Сергіївської громади в очах туристів і підвищення сільської культури в цілому. Перевага даного 3D кінотеатру в тому, що він не закріплений за конкретною територією, бо розгорнути його можна на будь-якій території, а кожного відвідувача чекатиме зручний лазмак (крісло мішок). Вартість проекту 212307 грн.

Також переміг проект “Встановлення спортивного майданчика з вуличними тренажерами в селі Розбишівка Гадяцького району”. (вартість проекту 189650 грн).

Система Orphus