Ви тут:
Суспільство Україна 

У РНБО розповіли, яку зброю Україна виробляє самостійно

У РНБО розповіли, яку зброю Україна виробляє самостійно

В Україні вже налагодили випуск великої кількості комплектуючих, але потрібна державна програма по кожному напрямку озброєння. Про це заявив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос, інформує Espreso.tv.

“На сьогоднішній день Україна виробляє самостійно не тільки реактивну систему залпового вогню “Верба”, яка є українською модернізацією БМ-21 “Град”, але і протитанкові ракетні комплекси (ПТРК)”, – заявив Кривонос.

За його словами, ПТРК виробляються не тільки для потреб України, а й продаються за кордон.

“Головне – не зупинятися на досягнутому, і років через три ми зможемо забезпечити замкнутий цикл виробництва певної техніки … Наприклад, тих же самих БМП. Та й БТР ми можемо робити набагато краще, ніж зараз”, – зазначив Кривонос.

Він додав, що в Україні вже налагодили випуск величезної кількості комплектуючих, але потрібна державна програма по кожному напрямку озброєння.

“Якщо кожен виробник знатиме, що з тієї чи іншої номенклатури у нього гарантовано будуть замовлення в найближчі 5-10 років, він знайде можливість ці замовлення забезпечити”, – наголосив заступник секретаря РНБО.

Система Orphus