Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Пирятині відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

У Пирятині відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

24 жовтня біля Пирятинського ліцею урочисто відкрили новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, з облаштованими зонами для вболівальників та команд.

Реалізувати проєкт вдалося за рахунок бюджету міської ОТГ та обласного. Тому вихованці Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи, учні Пирятинського ліцею та містяни зможуть постійно займатися спортом на цьому полі, повідомляє пресслужба Пирятинської міської ради.

На будівництво майданчику виділили з бюджету міської ОТГ 1456,0 тисяч гривень та майже 740,0 тисяч гривень  надійшло з бюджету області.

Міський голова Олексій Рябоконь та депутат обласної ради Іван Близнюк привітали присутніх з відкриттям футбольного міні-поля та подякували всім причетним до цієї події за співпрацю. Адже відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всього міста.

“У Полтавській області вже збудовано 157 майданчиків, але похвалитися таким сучасним, європейським майданчиком, який сьогодні відкрито в Пирятині, може лише декілька міст в області”, – зазначив Іван Близнюк.

Система Orphus