Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині працівника ЦНАПу навчатимуть жестової мови

У Пирятині працівника ЦНАПу навчатимуть жестової мови

Невдовзі Центр надання адміністративних послуг у Пирятинській ОТГ буде доступний і для осіб з інвалідністю. Зокрема, інформаційні матеріали буду супроводжуватись шрифтом Брайля, а працівник ЦНАПу володітиме жестовою мовою.

Про це йшлося на засіданні постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ 21 жовтня.

Керівник-адміністратор Людмила Коваль ознайомила присутніх з Положенням про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради (нова редакція) та Регламентом роботи ЦНАПу. Зокрема, у проєкті Регламенту передбачено, що особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення забезпечується вільний доступ до інформації, шляхом розміщення інформаційних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

Для забезпечення надання адміністративних послуг людям з порушеннями зору чи слух до роботи центру може залучатися перекладач жестової мови. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кочур зауважила, що вже незабаром спеціаліст ЦНАПу буде направлений на навчання жестової мови.