Ви тут:
децентралізація Медицина Полтавщина Суспільство 

У пункті екстреної меддопомоги у Нехворощі планують відкрити відділення соціальної допомоги

Про підготовку медичних закладів Нехворощанської об’єднаної територіальної громади йшлося на зустрічі голови ОТГ Юрія Мовчана з представниками пункту постійного базування станції екстреної медичної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Про це повідомляє Нехворощанська ОТГ на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сподіваємось, що до початку опалювального сезону тут відкриють обіцяне відділення соціальної допомоги. Інакше ми загубимо і приміщення, і його систему опалення, біда буде й з водопостачанням. Тоді й наш пункт не зможе тут перебувати. Не виключено, що в такому випадку його можуть перенести в одне з сусідніх сіл. Нехвороща тоді втратить ще й екстрену допомогу. А щодо відновлення лікарні, то як фахівець галузі я добре розумію, що тут навіть терапевтичного відділення не відновити, це недосяжна мрія. Не для того реформи йдуть в державі, щоб вертатися до колишньої системи охорони здоров’я», – розповідає фельдшер пункту екстреної медичної допомоги Ольга Кудря.

Але ще Ольга Кудря та водій Геннадій Шийка розповіли, що умови для персоналу пункту задовільні, раніше тут проводився ремонт. Мають для роботи необхідне устаткування. Інша річ – давні автомобілі, якими доводиться користуватися і які часто виходять з ладу, і незадовільні дороги. Адже бригада екстреної допомоги обслуговує третину Новосанжарського району, виїздить на виклики аж у Пристанційне, що біля Малої Перещепини. Тому не завадило б мати новіший автотранспорт, ремонту потребують і гаражі. Юрій Мовчан пообіцяв колективу пункту екстреної медичної допомоги допомагати у вирішенні їхніх проблем, розглянути можливість придбання нового автомобіля шляхом співфінансування.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини її завідувачка Ольга Шевченко показала приміщення, в якому незабаром обладнають внутрішній туалет. Вже придбали необхідну сантехніку, труби, будівельні матеріали. Також розповіла, де планують розмістити лабораторію, якщо куплять гематологічний аналізатор. З цього приводу готують письмове звернення до виконкому сільської ради.

Натомість голова ОТГ запевнив, що аналізатор обов’язково придбають. Крім того, будуть розглядати питання щодо проведення внутрішнього ремонту всіх кімнат, якими користується персонал амбулаторії. Висловив надію, що в цьому плані його підтримає депутатський корпус.

поширити новину: