Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській облраді розглянули 55 проєктів розвитку територіальних громад

У Полтавській облраді розглянули 55 проєктів розвитку територіальних громад

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося засідання експертної групи обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

Експертна група, до складу якої увійшли фахівці відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, Департаменту фінансів облдержадміністрації, Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності Полтавської обласної ради», науковці, перевірила подані на конкурс проекти на відповідність вимогам Положення про конкурс та методичним рекомендаціям, а також провела їх експертну оцінку.

Як розповів заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, проєкти мають бути інноваційними і за умови їх втілення, поліпшувати привабливість регіону.

– Як на мене, це повинні бути проекти з інноваціями, і ті, які дадуть можливість громадам не лише покращувати благоустрій, а й поліпшувати загальну привабливість, в тому числі для інвесторів. Взагалі, задача місцевих рад робити все можливе, щоб людям на місцях було комфортно жити, працювати і відпочивати, – зазначив Анатолій Ханко.

За рішенням експертної групи, на розгляд ради конкурсу допущені 55 проектів (у I категорії – 13 проектів, в II категорії – 32 проекти, в III категорії – 10 проектів) за напрямами:

− впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних технологій муніципального менеджменту;

− створення безпечного та комфортного середовища (протидія загрозам природного та техногенного походження, екологічним, криміногенним, інформаційним та іншим загрозам);

− покращення системи надання адміністративних та муніципальних послуг;

− впровадження енергоефективних технологій на об’єктах соціально-гуманітарної сфери (технологій використання відновлювальних джерел енергії та енергоефективного обладнання);

− поліпшення екологічної інфраструктури (якісне питне водопостачання, ефективне поводження з відходами, природно-заповідний фонд);

− підвищення туристичного потенціалу, збереження об’єктів культурної спадщини.

Відповідно до Положення про конкурс проекти-переможці будуть визначені на засіданні Ради конкурсу, яке планують провести в листопаді.

 

 

Система Orphus