Ви тут:
Полтавщина 

У полтавській бібліотеці влаштували чергове літературне чаювання

У полтавській бібліотеці влаштували чергове літературне чаювання

У бібліотеці-філіалі № 6 Полтавської міської ЦБС, що в мікрорайоні Браїлки, відбулися творчі посиденьки місцевих літераторів та шанувальників їхньої творчості на тему «Нові поетичні твори та новинки в книжковому світі Полтави».

Близько трьох годин тривали цікаві, змістовні розмови про творчість талановитих полтавців та їх співпрацю з бібліотеками міста Полтави. З уст авторів звучали вірші – і ліричні, й дотепні, з легким гумором.  

Усім дуже сподобалася нова книжка письменниці й журналістки Галини Пустовгар, яку вона цього дня  презентувала тут, у дружному колі. Ця книжка віршів та казок для дітей дошкільного віку під назвою «Навіщо равликові хатка?» щойно вийшла друком за державні кошти як соціально значуще видання. Незабаром вона буде в усіх полтавських бібліотеках. 

 

Поет Олег Шапошніков подивував учасників творчих посиденьок своїми філософськими віршами, написаними в незвичному, дуже своєрідному й по-справжньому цікавому стилі. У кожному його поетичному творінні – творча знахідка і якийсь несподіваний акцент.

Поетеса Наталія Жовнір розвеселила всіх своїми “кавовими” віршами. Учасники заходу зійшлися на думці, що літераторці  треба видавати окрему збірку “поезій зі смаком кави”.

 

Усі буди вдячні завідувачці бібліотеки Ірині Усовій за чай та смачний яблучний пиріг, який вона спекла сама, щоб пригостити учасників творчих посиденьок, за приємну камерну атмосферу, в якій проходило навкололітературне спілкування.

У заході взяв участь відомий полтавський просвітянин та  регіональний представник Українського інституту національної пам’яті Олег Пустовгар. Він розповів, які просвітницькі заходи планується провести в Полтаві, й зокрема в міських бібліотеках-філіалах  найближчим часом, які фільми показати. 

Після закінчення заходу гості бібліотеки не поспішали розходитися по домівках. З інтересом розглядали чудово оновлений після ремонту інтер’єр читальної зали та приміщення відділу абонементу. Знайомилися з новими книжками на осінній книжковій виставці під назвою «Новинки під дощем» у відділі абонементу та картини полтавської художниці Наталі Гулянок, які прикрасили читальну залу.

Наталя Сніжко