Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві змагалися юні вокалісти та хорові колективи з усієї України

На базі Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко відбувся Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни».

Він був започаткований ще у 2003 році як конкурс пам’яті берегині української пісні, Героя України, народної артистки України, повного кавалера ордена Княгині Ольги Раїси Панасівни Кириченко.

Цього року загальна кількість конкурсантів склала 820 учасників із 7-ми областей України: Полтавської, Київської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей. Це 12 хорів, 27 ансамблів та 86 солісти-вокалісти.

Майстерність і талант конкурсантів оцінювало надзвичайно повноважне журі, до складу якого входили представники закладів мистецтва з Полтави, Харкова, Києва, Дніпра, Чернігова, Канева.

Участь була безкоштовною для всіх, проєкт фінансується за рахунок коштів міського бюджету.

Найвищі нагороди фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни» отримали:

В номінації А – солісти-вокалісти: народний вокал (ІІІ категорія 13-15 років включно):

  •  Гапеєва Емілія – Кременчуцька дитяча музична школа № 1 ім. П.І.Чайковського (керівник – Родіна Олена Сергіївна);

В номінації А – солісти-вокалісти: естрадний вокал (ІІ категорія 10-12 років включно):

• Чирва Анна – КССМШ № 1 ім. М.В.Лисенка (керівник – Галай Олена Ігорівна);

В номінації В – вокальні ансамблі малого складу (І категорія до 12 років включно):

  •  Вокальний ансамбль «Форманта» – Полтавська дитяча музична школа № 3 ім Б.Гмирі, (керівник – Макєєва Світлана Валеріївна, Сліпак Юрій Володимирович);

В номінації С – вокальні ансамблі великого складу (І категорія до 12 років включно):

  •  Ансамбль «Дзвіночок» – Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко (керівник – Курінна Олена Іванівна);

В номінації С – вокальні ансамблі великого складу (ІІ категорія 13-17 років включно):

  •  Вокально-хорова студія «Домінус» фольклорна група –
    ГО «Домінус» (керівник – Зінченко Аліна Василівна);

В номінації D – хорові колективи (ІІ категорія 13-17 років):

  •  Народний художній колектив хор «Весняні голоси» – Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості (керівник – Фартушка Олексій).

Всі учасники фестивалю отримали дипломи учасника, а переможці – диплом лауреата та пам’ятні сувеніри.