Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з’явився міський осередок націоналістів

У Полтаві з’явився міський осередок націоналістів

Політична партія «Національний Корпус» презентувала Полтавський міський осередок.

За словами організаторів, подію відвідали близько 100 чоловік. Окрім активістів та членів партії були присутні голова Полтавського обласного осередку – Анатолій Шиян, керівник штабу «Терен Схід» – Владислав Соболевський та екс-командир полку «А3ОВ» – Максим Жорін.

“Робота осередку полягатиме, в першу чергу, у впровадженні низки проєктів, які розраховані, в більшості своїй, на патріотично налаштовану, спортивну молодь. А також, рядом соціальних проєктів, на кшталт “Громадської приймальні. Очолив осередок Микола Кашпіровський. Юрист за освітою, він вже тривалий час бере активну участь у діяльності партії та сприяє її успішній роботі на теренах Полтавщини”, – зазначили організатори.

На презентації, представники Національного Корпусу інформували гостей щодо напрямків роботи та ідеологічного спрямування партії.

Окрім того, під час презентації, відвідувачі дізнались про функціонування як «Полтавського міського штабу супротиву проросійському реваншу», так і Всеукраїнського руху супротиву капітуляції та  ветеранської ініціативи «Останній блокпост».

Зазначимо, що дотепер існував лише обласний осередок «Національного Корпусу» – у Полтаві, та місцеві – у районних центрах.

Система Orphus