Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначать Велопрацедавця року

У Полтаві визначать Велопрацедавця року

У Полтаві 18 жовтня о 15:00 в антикафе Friendzone (Монастирська, 4) відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Велопрацедавець року». На звання найбільш зручного для велосипедистів підприємства претендують відразу 9 полтавських компаній.

Перемогу в конкурсі та кубок Велопрацедавця 2019 отримає компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу, додатковою перевагою є наявність місця для переодягання, душ чи інші зручності.

На звання “Велопрацедавця року” у Полтаві претендують:
🔸 Distar (виробництво алмазного інструменту)
🔸 «Полтавский автоагрегатный завод» (машинобудування)
🔸 Системы Модернизации Складов (промисловість та виробництво (В2В))
🔸 Weatherford Україна (надання сервісних послуг нафтогазовим підприємствам)
🔸 БК “Укрбурсервіс” (видобувна промисловість)
🔸 АТ “Полтаваобленерго” (енергетика)
🔸 Філія АТ «Укргазвидобування» в Полтаві (видобування вуглеводнів)
🔸 Аврора — сім’я соціальних магазинів (торгівля)
🔸 METRO Cash & Carry Ukraine (оптова торгівля у сфері продуктовго рітейлу)

У 2019 році конкурс вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса. Організатором національного конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальним координатором у Полтаві є громадська організація «Сіті Лаб».

Мета конкурсу «Велопрацедавець року» – популяризація їзди велосипедом по місту і впровадження корпоративної велокультури, яка зміцнює здоров’я співробітників, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності. Компанії також проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

Система Orphus