Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкриється Школа благодійництва

У Полтаві відкриється Школа благодійництва

9 вересня  о 17:00 за адресою вул. Пилипа Орлика 20 /1 відбудеться презентація Школи благодійництва відкритого просвітницького майданчика для тих, хто прагне розвиватися та підвищувати свій особистісний потенціал разом з благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава».

Запрошені слухачі школи: представники бізнесу – корпоративне волонтерство, соціально відповідальні сім’ї – сімейне волонтерство, партнери фонду, викладачі та студенти, учні шкіл, небайдужі полтавці.

ОСОБЛИВІСТЬ ШКОЛИ: 

  • Школа має три форми навчання: стажування, меценацтво, менторство (маємо на меті розвивати корпоративне та сімейне волонтерство в місті)
  • Для активних волонтерів передбачена програма лояльності, а студенти матимуть можливість пройти практику на базі Благодійного фонду.
  • Заняття проводять фахівці, які живуть своєю справою та розповідатимуть про реальну роботу.
  • Є можливість стажування на соціально значимих об’єктах міста.
  • Отримання посвідчення волонтера та відзнаки «Роблю добро» (для підприємств)
  • Бажаючі отримають резюме, що цінується закордонними освітніми закладами та міжнародними компаніями (адже «Карітас Полтава» входить до міжнародної мережі благодійних організацій)

 Стати учасником проекту «Школа Благодійності» може кожен бажаючий, незалежно від статі, віку чи статусу. Головне – це мати бажання допомагати людям, що опинилися в складних життєвих обставинах та змінювати світ на краще. Навчальний план складається з 10 занять теоретичного характеру й практичних заходів.

БФ «Карітас Полтава» виступає  базою для отримання практичних навичок, оскільки існує велика кількість різнопланових програм, де потрібна участь волонтерів, меценатів, благодійників, менторів. Це й робота з дітьми, і з літніми людьми, кризовими сім’ями, допомога у вирішенні побутових питань бенефіціарів Фонду, організаційна робота, культурно-просвітницькі заходи, акції, проекти.

Завдяки системі соціального партнерства Фонд зможе значно розширити пропозиції волонтерських заходів, враховуючи потреби організацій-партнерів. Таким чином, кожен слухач матиме широкий вибір способів реалізувати себе у благодійництві.

Система Orphus