Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулася акція підприємців “#SaveФОП”

У Полтаві відбулася акція підприємців “#SaveФОП”

Сьогодні, 28 жовтня, по всій державі проходить акція підприємців “#SaveФОП”. Такий захід відбувся і під стінами Полтавської обласної державної адміністрації. На нього зібрались близько 30 осіб.

Присутні вимагали від влади скасувати ухвалені закони “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг” та “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг”.

На думку підприємців ці закони, які передбачають введення касових апаратів та облік товарі, значно ускладнять спрощену систему оподаткування та приведуть до постійних перевірок податковими органами. Це, у свою чергу, негативно вплине на бізнес.

“Ми хочемо надати Президенту законопроєкт, який скасує Закони № 128 та № 129. Вони передбачають впровадження касових апаратів та кешбеку. Якщо вже і потрібно впроваджувати касові апарати, то краще створити раду підприємців і з ними вирішити всі аспекти цього питання, щоб воно влаштувало всіх. Ці закони вимагають ведення обліку товарів, чого спрощена система оподаткування не передбачає. Люди вийшли проти цього”, – розповів підприємець Сергій Лазарєв.

Активісти передали через посадовців ОДА відповідне звернення Президенту та розійшлися.


 

Система Orphus