Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вдруге відбудеться Фестиваль юридичних професій

У Полтаві вдруге відбудеться Фестиваль юридичних професій

11 жовтня у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудеться Другий щорічний Фестиваль юридичних професій, який приурочений до тижня правових знань, що проводиться на Полтавщині у рамках відзначення Дня юриста.

Захід має на меті популяризувати професію юриста, підвищити її імідж у суспільстві, розповісти про особливості різних спеціальностей юридичної професії. Учасниками заходу стануть учні старших класів навчальних закладів міста Полтави, повідомляють у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Організаторами Фестивалю юридичних професій є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за активної підтримки Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час заходу присутні дізнаються про особливості професії юриста в сучасному світі, зокрема, професій юриста – податківця, адвоката, нотаріуса, патрульного поліцейського, прокурора, криміналіста. Про це їм розкажуть колишні студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені
Ярослава Мудрого.

Далі учасники зможуть ознайомитися більш детально з професіями юриста у системі безоплатної правової допомоги, державного виконавця, криміналіста та патрульного поліцейського, які будуть представлені на окремих локаціях.

Справжньою окрасою заходу стануть виступи кінологів та вибухотехніків.

поширити новину: