Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочав роботу дитячий християнський міні-садочок

У Полтаві розпочав роботу дитячий християнський міні-садочок, який об’єднує дітей Свято-Троїцького храму Української греко-католицької церкви.

Такий міні-садочок працює уже третій рік поспіль та з’явився з ініціативи полтавського осередку чоловічого ордену Лицарів Колумба, повідомили у прес-службі парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у Полтаві.

Великий лицар полтавської ради цього ордену Євген Хайлов зауважує, що подібні ініціативи мали би бути добрими, дієвими та важливими засобами для формування християнських цінностей у дітей:

Спільна молитва, цікавий майстер-клас, жвава комунікація, катехизація, ігри чи біблійний мультфільм — важливі елементи, які виховують наших дітей у християнському дусі.

Заняття у міні-садочку проходять щосуботи за адресою: вул. Липнева, 32 (район заводу ГРЛ). Відповідальна за соціальне служіння при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у Полтаві Ірина Верига розповідає, що діти активно та жваво проводять суботній день у колі своїх друзів:

Вони навчаються правильно комунікувати між собою, здружуться та вчаться бути добрими людьми.

Кожного разу у міні-садочку пані Ірина Верига проводить для дітей екологічний майстер-клас, сестра Маркелла Венгер, ЧСВВ, катехизує, а пані Валентина Кролевська частує смачним обідом.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський радіє злагодженній роботі парафіян:

Вони — великі молодці, що змогли розпочати досить важливу та непросту справу при парафії. Бачу, як дітям подобається проводити час у такому форматі, вони радіють та виглядають щасливі.

Нагадаємо, нещодавно полтавські греко-католики встановили дитячий майданчик поряд зі своїм храмом. Це також допомагає дітям проводити дозвілля на відкритому повітрі.