Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели турнір з міні-футболу на кубок міської ради

У Полтаві провели турнір з міні-футболу на кубок міської ради

29 жовтня на стадіоні «Динамо», що на вулиці Лідова, 4, відбувся турнір з міні-футболу серед районів міста Полтава на кубок Полтавської міської ради.

Організаторами спортивного заходу виступили Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, повідомляють у міськраді.

Турнір провели задля розвитку спортивно-масової роботи, зацікавленості дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою, спортом та футболом. Також турнір був присвячений пам’яті відомого полтавського журналіста Олександра Кулика.

Привітали учасників турніру начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко, а також брат журналіста Володимир Кулик та колега Анна Путінцева.

Турнір проводився у двох вікових категоріях: 10-13 років та 18 років і старші. Так, за результатами спортивних змагань у категорії 10-13 років перемогу здобула команда Подільського району міста, а в категорії 18 і старші – команда Шевченківського району.

По закінченню змагань, команди були нагороджені медалям, грамотами та кубками відповідних ступенів від організаторів заходу, а команда-переможець молодшої вікової категорії отримала м’яч від друзів полтавського журналіста Олександра Кулика.

Система Orphus