Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували міський портал для волонтерів «Ліга волонтерів»

У Полтаві презентували міський портал для волонтерів «Ліга волонтерів»

«Ліга волонтерів» – особлива безкоштовна онлайн-платформа для активних громадян, які прагнуть зробити своє місто кращим, без залучення значних інвестицій чи збору коштів: можна прибрати у парку, посадити молоді дерева, зібрати подарунки для дітей-сиріт тощо.

Як повідомляють у Полтавській міськраді, секретар міської ради Олександр Шамота відзначив можливість платформи об’єднувати вже досвідчених волонтерів, охочих ними стати та тих, хто потребує допомоги.

— Упевнений, що такий майданчик буде важливим для того, щоб здобути корисний досвід, знайти себе у певній сфері, адже волонтерство має широкий спектр діяльності: це соціальні, ініціативні та міські проєкти тощо. Я радий з того, що аудиторія приєднується до такої перспективи. Ті громадські організації, об’єднання, які будуть влаштовувати заходи у Полтаві, матимуть більшу аудиторію та потужнішу підтримку містян. А кожен житель міста зможе обрати для себе найбільш цікаві проєкти для їх реалізації.

Директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова зазначила: така ініціатива надзвичайно важлива для суспільства та міст України.

— Презентація цього проєкту — ще один великий крок до розвитку волонтерства в Полтаві. Бажаючих допомагати багато: хтось систематично цим займається, хтось тільки долучається до волонтерської діяльності. Але сьогодні це неймовірно модно. Також це і розвиток для кожної особистості. Дуже часто волонтери відкривають у собі ті хороші якості, про які навіть не знали. А інтернет-ресурс «Ліга волонтерів» дає змогу знайти нових друзів, брати участь у різних подіях та організовувати користі заходи.

Користувач платформи може як створити певну подію і запрошувати волонтерів, так і зареєструватись у якості волонтера та брати участь у вже створених подіях.

Проєктний менеджер Руху ЧЕСНО (Центр UA) Вікторія Драч презентувала інтерфейс платформи та детально розповіла про функціонування сайту.

— Ви хочете щось зробити, але не знаєте як? Ви організовуєте подію, але не знаєте як залучити до неї людей? Хочете мати змогу обирати зручний для себе час та локацію? Все це досить легко вирішити, потрібно лише зареєструватися на платформі «Ліга волонтерів».

За словами розробників, основний функціонал, це: швидка організація події, можливість слідкувати за різними заходами, можливість контактувати з організаторами та іншими волонтерами, наявність системи фільтрів для пошуку подій, отримання нагадувань та сповіщень про цікаві заходи та створення гейміфікованого акаунту, що передбачає накопичення монет, ачівок, просування по лігам.