Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували глянцевий історичний журнал

У Полтаві презентували глянцевий історичний журнал

“Полтавське історичне товариство” розпочало новий сезон презентацією україномовного  історичного журналу “Локальна історія”, що відбулася у ГО “Нова Полтава”.

Презентувати проєкт зі  Львова приїхали редактор Віталій Ляска та співзасновник журналу Іван Спринь. Модерував захід доктор історичних наук, професор, полтавець Юрій Волошин. У презентації взяли участь представники Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Полтавської ОДА та Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті. 

«Локальна історія» – перший і єдиний глянцевий історичний науково-популярний журнал в Україні. Він не має державного фінансування, існує за рахунок передплати і доброчинних внесків.

“Перші номери були збитковими, але згодом журнал став настільки популярним, що вийшов на самоокупність, – розповів Віталій Ляска, –  Ми є україноцентричним ЗМІ і пропонуємо читачеві український погляд на українську історію”. 

Починали з галицьких історичних тем, але згодом вийшли на всеукраїнський масштаб. Кожен номер містить матеріали щодо історії різних регіонів України. Вересневий присвятили Полтавщині. Передплатити журнал можна по всій Україні,  в т. ч. й на Полтавщині,  у відділеннях “Укрпошти”. Придбати журнал також можна в книгарнях та через ГО “Українська Галицька Асамблея”, а ознайомитися з усіма номерами – в Решетилівському Центрі туризму. 

Система Orphus