Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують “CreativeSpark: Higher Education Enterprise Programme”

У Полтаві презентують “CreativeSpark: Higher Education Enterprise Programme”

Креативні індустрії в бізнесі належать до галузі, що динамічно розвивається. Полтавський університет економіки і торгівлі спільно з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та університетом Портсмуту (Велика Британія) став переможцем грантової програми «Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти», що фінансується Британською Радою. У рамках проекту передбачається створення спільної британсько-української освітньої програми з креативного підприємництва, проведення зимового табору та конкурс бізнес-ідей.

29 жовтня об 11.00 в ауд. 302 Полтавського університету економіки і торгівлі відбудеться презентація проекту «CreativeSpark: Higher Education Enterprise Programme» та круглий стіл «Співпраця бізнес – університети Британія – Україна» за участі британських науковців і представників Британської Ради. На заході будуть обговорені можливості співпраці закладів освіти та бізнесу, проектні пропозиції від Британської Ради, а також освітні можливості для студентів закладів освіти в рамках проекту «Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти».

Проект являє собою п’ятирічну ініціативу, спрямовану на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки в семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії за підтримки Великої Британії. Одними з основних завдань цього проекту є підвищення обізнаності українців про підприємництво, зокрема у сфері креативних індустрій, підвищення рівня кваліфікації українських спеціалістів шляхом вивчення досвіду британських колег; удосконалення підприємницьких навичок серед фахівців у сфері креативних індустрій.

поширити новину: