Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Полтаві патрульний у позаробочий час допоміг затримати викрадача авто

У Полтаві патрульний у позаробочий час допоміг затримати викрадача авто

Повертаючись після добового чергування додому, старший інспектор – черговий відділу чергової служби управління патрульної поліції в Полтавській області Юрій Курбала помітив, що на парковці одного з будинків, що по вулиці Київське шосе, біля автомобілів знаходиться підозрілий чоловік, який намагається по черзі відчиняти дверцята автівок. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Полтавської області.

Юрій негайно зателефонував командиру роти №3 УПП в Полтавській області, який був на зміні. Вже через 5 хвилин екіпажі прибули на допомогу.

На очах патрульних, ймовірному порушнику вдалося відчинити один з автомобілів, після чого той сів за кермо. Однак рушити з місця чоловік не встиг, адже патрульні підбігли до автомобіля і заблокували рух.

“Громадянин одразу почав запевняти інспекторів, що він чекає в автомобілі свого родича. Однак власник транспортного засобу, який прибув на місце події запевнив патрульних, що бачить цього чоловіка вперше. Інспектори викликали на місце слідчо-оперативну групу, яка з’ясовує подальші обставини справи”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus