Полтавщина Суспільство

У Полтаві нагородили переможців Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців області

21 жовтня, під час апаратної наради нагородили спортсменів за підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Полтавської області.

Переможців нагородили грамотами та кубками Управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Перше місце виборола команда ГУ Пенсійного фонду України у Полтавській області, керівник Володимир Тараторін.

Друге місце посіла команда Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, керівник Олег Тимченко.

Третє місце — команда Оржицької районної державної адміністрації, в.о. голови рда Мирослав Боговик.

Довідково: фінальна частина змагань щорічної спартакіади серед збірних команд державних службовців Полтавської області відбулася 4 вересня. У п’яти видах спорту: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи та шашки, демонстрували свої вміння 25 команд держслужбовців з 22 регіонів Полтавської області.

За підсумками обласної спартакіади була сформована збірна команда, яка представляла Полтавщину на всеукраїнських змаганнях в Ужгороді, де полтавці посіли 6-ту сходинку.