Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії

У Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії

Полтавські спортсмени продовжують радувати земляків своїми перемогами і здобутками на національному та міжнародному рівні.

Натомість міська влада усіляко намагається підтримувати своїх спортсменів, аби створити їм умови для тренувань та відзначає кращих із кращих. Відтак, у міській раді згідно з рішенням міськвиконкому за досягнення в 2019 році нагородили кращих спортсменів міста — це чемпіони світу та Європи. Їм вручили дипломи та грошові винагороди. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Полтавка Ольга Корсун, вихованка ДЮСШ №1, а тепер школи вищої спортивної майстерності стала чемпіонкою Всесвітньої Універсіади з легкої атлетики. До перемоги йшла 11 років. Говорить: приємно відчувати підтримку влади, бачити небайдужість до своєї справи.

— Були раніше чемпіонські титули, звісно, — розповідає спортсменка. — Але такого рівня – це перша нагорода. Важко навіть передати словами наскільки вона була довгоочікувана і скільки праці зусиль довелося докласти для її здобуття. Приємно, що всі ці зусилля не проходять непоміченими. І справа не в грошах навіть — в увазі. Дивлюся зараз як останній рік розвивають спортивні заклади, оновлюють інвентар, форму, амуніцію спортсменів. Це дорогого вартує.

Нагородили також і ветерана легкої атлетики Олега Федорка, який цього річ вкотре став чемпіоном Європи в категорії 60+.

— Я з 2007 року в спорті. За цей час встановив 4 світових рекорди в категорії 60+. Звісно, це не легко. Займаюся 4-5 разів на тиждень. Але результат того вартий, — розповідає легкоатлет.

Депутат Полтавської міської ради Анатолій Клименко задоволений кількістю чемпіонів. Радіє за земляків. Вважає правильним рішення заохочувати спортсменів.

— Приємно відчути, що в місті, дійсно, є справжні спортсмени, які не просто вибрали собі вид спорту, а й докладають усіх зусиль, щоб виграти, перемогти і принести славу не лише собі, а й місту, в якому вони живуть, — зазначив Анатолій Клименко. — І місто повинне підтримувати своїх героїв у відповідь. Ми любимо нахвалятися спортивними досягненнями перед співвітчизниками, вболівати за своїх спортсменів, а отже маємо й віддавати їм належне. Підтримувати.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота розповідає: окрім того, що вони повертають у комунальну власність спортивні зали, як, наприклад, палац спорту «Спартак», чемпіонів підтримують фінансово.

— Я вдячний депутатам міської ради, які підтримали таке рішення і виділили кошти найкращим спортсменам, які здобули видатні нагороди: це чемпіони світу, чемпіони Європи. Виділили кошти, щоб преміювати цих спортсменів, особливо це важливо у передолімпійський рік, коли ця мотиваційна допомога і підтримка надважлива. Наразі ми провели ремонти в спортивних школах, підготували їх до зими, забезпечили формою.

Загалом сертифікати на 2000, 20000 та 30000 гривень отримали майже двадцять спортсменів, які зарекомендували себе на різного рівня змаганнях.

Система Orphus