Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві діти долучилися до Всеукраїнської безстрокової акції «Посади дерево миру»

У Полтаві діти долучилися до Всеукраїнської безстрокової акції «Посади дерево миру»

На церковній території Свято-Троїцького храму УГКЦ, парафіяльні діти долучилися до Всеукраїнської безстрокової акції «Посади дерево миру». Її у 2016 році започаткувало Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви.

Мета — привернення уваги до соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві для відновлення миру та об’єднання зусиль для збереження Божого створіння.

Референт Бюро УГКЦ з питань екології у Полтаві отець Максим Кролевський розповідає, що наше місто не вперше долучається до цієї акції,:

Наші парафіяни, і великі, і малі, щорічно долучаються до цієї доброї екологічної ініціативи, яку ініціює наша церковна екологічна інституція по всій Україні”

Минулі роки, у Полтаві до акції долучилися старші діти, згодом чоловіки з Ордену Лицарів Колумба. А цього разу наймолодші — парафіяльні діти, які відвідують християнський міні-дитсадок.

Слід зазначити, що з 2016 року до сьогодні з ініціативи Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви та за підтримки Мінприроди висаджено десятки тисяч дерев миру по Україні.

Один з членів вівтарної дружини Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві, учень 3-го класу Іван Кушнір з натхненням долучився до праці:

Тепер, біля нашої церкви та дитячого майданчика будуть рости ще дві ялинки, які ми посадили разом з нашими хлопцями”

Акція проходить у всіх регіонах України. Підтримати ініціативу може кожен через молитву та діла милосердя до Божого створіння, завдяки зміні стилю життя на більш Божий та дружній до природного довкілля.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Система Orphus