Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Миргороді відбувся Всеукраїнський молодіжний турнір пам’яті Юрія Шавгарова

У Миргороді відбувся Всеукраїнський молодіжний турнір пам’яті Юрія Шавгарова

4-6 жовтня на базі Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи проходив Всеукраїнський молодіжний турнір пам’яті відомого тренера з баскетболу Юрія Шавгарова.

Змагалися юні баскетболістки з усієї України. Цьогоріч у турнірі взяли участь шість команд дівчат: з Рубіжного (Луганська обл.), Дружківки (Донецька обл.), Черкас, Києва, Полтави і Миргорода.

Протягом трьох днів спортсменки боролися за кубки та медалі. За підсумками ігор, розподіл місць такий: 1 – Київ, 2 – Миргород, 3 – Черкаси, 4 – Рубіжне, 5 – Полтава, 6 – Дружківка. Про це повідомили у Миргородській міськраді.

– Об’єктивне суддівство під час турніру забезпечував голова Полтавської обласної федерації баскетболу Сергій Ломан. Відрадно, що щороку в Миргород приїздять сильні команди і рівень турніру лише зростає. У цьому переконалися і глядачі і організатори: Миргородська міська рада, відділ моді та спорту, народний депутат України по 147 округу Олег Кулініч. Було відзначено підготовку сильної місцевої баскетбольної команди тренером Іриною Шавгаровою – дружиною Юрія Шавгарова, який започаткував такі чудові баскетбольні традиції в Миргородській ДЮСШ і здійснив дуже вагомий внесок у створення і розбудову спортивної школи, – зазначили у міській раді.

Система Orphus