Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбудеться молодіжний форум «Локальна школа Успіху. Миргород»

У Миргороді відбудеться молодіжний форум «Локальна школа Успіху. Миргород»

19-20 жовтня у місті Миргород відбудеться молодіжний форум «Локальна школа Успіху. Миргород». Організатор – Іван Городівський, учасник всеукраїнського освітнього проекту “Школа Успіху” від Klitschko Foundation, учень 9-В класу Миргородської ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного.

– Розробляючи ідею, організатори поставили собі запитання: “Яким має бути проект, аби зацікавити сучасних підлітків?”. І що ви думаєте, ідея сама знайшла нас! В усіх однокласників лише одне питання: “А ти ким мрієш стати, де будеш навчатися?”. Дійсно, щоб стати успішним, потрібно вчитись, – повідомляють у міськраді.

Отже, метою проекту стало – допомогти молоді обрати спеціальності, спілкуючись зі студентами та аналізуючи отримані знання; надати можливість учасникам обрати навчальний заклад своєї мрії, не обмежуючись лише знайомствами батьків або зв’язками школи; мотивувати навчатися краще; і найголовніше, дати змогу школярам поринути в атмосферу студентства хоча б на два дні.

– Наша “школа” не буде нудною та формальною. Ці два дні будуть насиченим, корисним, цікавим й динамічним! Учасники відвідають чотири локації: офіс приватного підприємства, лаунж-кафе, державну установу та відкритий творчий простір. А поки що команда організаторів кожного дня працює над втіленням задуманого в життя. Це не просто, але ми викладаємося на усі 200%. Не пропустіть, – зазначають організатори.

Система Orphus