Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Миргороді судитимуть рецидивіста-наркоторговця

У Миргороді судитимуть рецидивіста-наркоторговця

Миргородська місцева прокуратура затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт за ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 309 КК України стосовно 38-річного жителя Миргорода.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Досудове розслідування встановило, що чоловік, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, маючи не зняту та не погашену судимість, у березні 2019 року під час іспитового терміну знову вчинив злочин. Зокрема, незаконно придбав, зберігав та продавав у медичних шприцах опій ацетильований. Доза особливо небезпечного наркотичного засобу коштувала 500 грн. Окрім цього, під час проведення обшуку у чоловіка вдома, правоохоронці виявили і вилучили залишки вищевказаного наркотику.

Довідково: ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинені повторно особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 309 КК України;

ч. 2 ст. 309 КК України – незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинені повторно особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 307 КК України.