Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді реалізовують освітній проект локальна «Школа успіху»

У Миргороді реалізовують освітній проект локальна «Школа успіху»

19-20 жовтня 2019 року у Миргороді відбулася локальна «Школа успіху». Її організатором став учень 9 класу ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного Іван Городівський. Влітку цього року Іван пройшов доволі складний відбір та потрапив на навчання до однойменного Всеукраїнського освітнього проекту для підлітків 14-15 років, організатором якого є Благодійний фонд «Фонд Братів Кличко».

Протягом двох днів 27 учасників ЛШУ з Миргорода та району відвідали різноманітні локації, спілкувалися із запрошеними спікерами, вчилися комунікувати на новому рівні. Організатори проєкту вирішили провести також окрему зустріч батьків учасників зі спікерами, які мають досвід участі й проведення подібних проектів, зазначають у Миргородській міськраді.

Валентина Сидоренко – професійний психолог та арт-терапевт розповіла про базові труднощі, які виникають під час спілкування із підлітками, надала батькам цінні поради щодо налагодження гармонійних стосунків з дитиною в родині, за допомогою метафоричних психологічних карт допомогла усвідомити багатоваріантність у вирішенні та упередженні конфліктів і непорозумінь, які чи не щодня виникають між батьками та дітьми.

На зустріч із батьками учасників ЛШУ було запрошено також маму Арсена Шумейка, який за останні два роки втілив у Миргороді надзвичайну кількість молодіжних проектів, два роки тому він став першим з миргородців, хто пройшов навчання у декількох освітніх та екологічних проектах Klitschko Foundation. Людмила Шумейко поділилася власним досвідом та секретами виховання дітей нового покоління, усіляко мотивувала присутніх батьків відповідально ставитися до своєї дитини, як до «проекту, який попри все має бути вдалим». Основними меседжами, які пані Людмила намагалася донести до присутніх стало те, що потрібно жити в ногу з часом, а застарілі радянські авторитарні методи виховання та спілкування ніколи не дадуть бажаних результатів. Потрібно крокувати зі своєю дитиною в ногу, бути її найкращим другом, порадником та усіляко сприяти розкриттю шаленого потенціалу, закладеного в дитині.

 

поширити новину: