Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді поліція провела для студентів лекцію “Скажи наркотикам – ні!”

У Миргороді поліція провела для студентів лекцію “Скажи наркотикам – ні!”

Інспектор ювенальної поліції Яніна Захода, начальник сектору з питань пробації Юрій Явтушенко та начальник “Миргородського бюро правової допомоги” Юлія Барило зустрілись зі студентами Миргородського художньо-промислового коледжу ім.М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім.Юрія Кондратюка. Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Під час свого виступу поліцейська Миргородського відділу поліції розповіла присутнім про шкідливість наркотичних речовин і про психологічні наслідки від вживання наркотиків, курильних сумішей та алкоголю.

Окремо, Яніна Захода наголосила підліткам, що за розпивання спиртних напоїв та появу в громадських місцях у стані сп’яніння особам, які досягли 16 років загрожує притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 178 КУпАП. У разі, якщо правопорушники ще не досягли 16 років, до адміністративної відповідальності будуть притягнуті їх батьки.

Виступаючі звернули увагу неповнолітніх на наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління і продемонстрували слухачам профілактичний фільм, в якому без перебільшення описується життя тих, хто не зміг колись відмовитись від пропозиції спробувати наркотики.

Студенти коледжу взяли активну участь в обговоренні цієї теми.

Система Orphus