Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відновили роботу пунктів видачі гарячого харчування

Полтавська обласна благодійна організація «Спілка Самаритян», яка активно працює в рамках реалізації програми «Допомога», відновила у Лубнах роботу пунктів гарячого харчування.

Цього року, як повідомили у Лубенській міськраді, завдяки перемозі в конкурсі проектів «Громадський бюджет 2019», на кошти виділені з міського бюджету «Спілка Самаритян» змогла значно покращити якість надання цієї послуги. Для вдосконалення роботи пунктів міська рада придбала та надала для користування додатковий кухонний інвентар, стіл для видачі їжі, термоси, одноразовий посуд.

Щоб отримати таку допомогу в разі потреби можна звернутися до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради (вул. Григора Тютюнника, 21). Або, за особливих обставин – безпосередньо до Полтавської обласної благодійної організації «Спілки Самаритян» за адресою 1-й провулок вулиці Метеорологічної, 4.

Видача гарячих обідів для інвалідів та літніх людей проводиться кожного вівторка біля Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради та кожного четверга біля Ради 6-го мікрорайону.