Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці вшанували пам’ять загиблих захисників

У Лохвиці вшанували пам’ять загиблих захисників

З нагоди Дня захисника України, делегація Лохвицької міської ради на чолі з міським головою Віктором Радьком відвідала місця поховання лохвичан, які загинули під час виконання військового обов’язку при захисті незалежності і територіальної цілісності нашої країни. 

Присутні поклали квіти на могили Героїв та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять земляка, кадрового офіцера, справжнього патріота України – Олега Коваленка, який народився і виріс у місті Лохвиця. Він героїчно загинув, захищаючи волю і незалежність нашої держави, мир і спокій у наших домівках. Йому було лише 36.

Уродженець Лохвиці, військовослужбовець за контрактом, молодший сержант Сергій Войтер при виконанні службового обов’язку отримав тяжке поранення поблизу селища Кримське Луганської області. Тиждень за його життя боролися лікарі харківського шпиталю. Та життя воїна обірвалося назавжди.

– У пам’яті лохвичан назавжди залишаться захисники, які ціною власного життя боронили рідну землю, з гідністю виконали свій військовий і громадянський обов’язок, – зазначають у міській раді.

поширити новину: