Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві на місці памʼятника Леніну встановили скульптуру “Протистояння”

У Києві на місці памʼятника Леніну встановили скульптуру “Протистояння”

Дана скульптура є проектом-переможцем відомого українського скульптора Олексія Золотарьова в конкурсі від Українського кризового медіа-центру для експозиції “Ціна свободи”, інформує 112.ua.

У Києві на бульварі Шевченка на місці колишнього пам’ятника Леніну відбулося урочисте відкриття нової скульптури, яка символізує ідею протистояння минулого з майбутнім та свободи. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Директор Департаменту культури КМДА Діана Попова заявила, що це спроба оформити у візуальний образ почуття внутрішньої напруги, конфлікту, нестримної сили, яка не піддається контролю розуму.

Як повідомляється, дана скульптура є проектом-переможцем відомого українського скульптора Олексія Золотарьова в конкурсі від Українського кризового медіа-центру для експозиції “Ціна свободи”.

“Пам’ятник Леніну на бульварі Тараса Шевченка в Києві активісти знесли під час Революції гідності. Після цього такі ж пам’ятники почали зносити по всій країні. Пізніше кияни пропонували встановити на цьому місці пам’ятник українському поетові Тарасу Шевченку. 27 вересня 2018 року замість поваленого пам’ятника Леніну встановили гігантську синю руку. За задумом автора, постамент символізував дружбу та спілкування. 8 серпня поточного року її демонтували”. – йдеться у повідомленні.

Система Orphus