Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці споживачам КП “Теплоенерго” знизили тарифи на тепло і гарячу воду

У Кременчуці споживачам КП “Теплоенерго” знизили тарифи на тепло і гарячу воду

Таке рішення ухвалили 11 жовтня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

Відповідно до рішення, вартість тепла для будинків та квартир із лічильниками стала приблизно на 149 грн нижчою за попередній тариф. Для будинків без лічильників опалення подешевшало приблизно на 12, 70 грн за квадратний метр площі, а тариф із гарячого водопостачання знизився на 4,93 грн. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

– Разом із тим, звертаємо увагу на тому, що споживачі КП «Теплоенерго» платимуть за комунальні послуги за новим тарифом у тому випадку, якщо  матимуть укладений договір із комунальним теплогенеруючим підприємством. Ця вимога виникла через зміни, що відбулися в законодавстві  у сфері житлово-комунального господарства, а саме, стосуються вони послуг із постачання теплової енергії та гарячого водопостачання, а також введення абонентської плати, – зазначають у міськраді.

Відповідно до  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі багатоквартирних будинків мають визначитися з договором і обрати одну з моделей запропонованих  договірних відносин до 1 травня 2020 року.  Із механізмом  обрання моделі договору на комунальну послугу можна ознайомитися за посиланням: http://kremenchuk-teplo.org.ua/ua/news/2019-10-11-03

Інформацію також можна отримати, звернувшись за адресою: м. Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68 – відділ збуту та реалізації теплової енергії КП «Теплоенерго» (каб. № 17). Телефон для довідок:  758-726, 758-727, (067) 400-92-17, (093) 353-60-12.

Система Orphus