Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці шукають експертів для грошової оцінки землі

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її продажу власнику нерухомого майна, розташованого на цій земельній ділянці розмістили на сайті Кременчуцької міської ради.

Земельна ділянка знаходиться по вул. Майора Борищака, 19-Б.

Цільове призначення – для експлуатації та обслуговування адміністративно-розважального комплексу, який використовується як автосалон. Площа земельної ділянки – 280 кв.м.

Нормативна грошова оцінка одного квадратного метра земельної ділянки у 2019 році становить 2902,37 грн.

         Претендентам необхідно подати до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (м. Кременчук, пл. Перемоги, 2) конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних та інших документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:

–   заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

–   копія установчого документа претендента;

–   копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт;

– копії кваліфікаційних документів щодо професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання землеоціночних робіт;

–   інформація щодо оцінених земельних ділянок в попередні роки;

–   письмова інформація щодо досвіду роботи претендента, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ними до виконання землеоціночних робіт.

         Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

         Конкурс відбудеться 18 жовтня 2019 року о 10-00 в приміщенні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (пл. Перемоги, 2, к. 308).

         Кінцевий термін подання документів за сім робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).