Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях відзняли тизер до художнього фільму «Нижній горизонт»

У Горішніх Плавнях відзняли тизер до художнього фільму «Нижній горизонт»

У Горішніх Плавнях відзняли відеоматеріали для тизеру до фільму “Нижній горизонт”.

У Горішньоплавнівській міській раді минулого тижня за участі міського голови Дмитра Бикова, головного спеціаліста з комунікацій ПрАТ «Полтавський ГЗК» Руслана Клименка, начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Назарія Виноградова, продюсерки кінокомпанії RADAR Ірини Ковальчук, режисерки Жанни Озірної, фотограф Олександр Населенко, місцевих ЗМІ відбулась пресконференція стосовно зйомок художнього фільму «Нижній горизонт», йдеться на сторінці Горішньоплавнівської міської ради у Фейсбук.

“Сьогодні в місті відзнято відеоматеріали для тизеру до фільму, який буде згодом презентовано на всеукраїнському та міжнародному рівнях із метою пошуку фінансування для створення повнометражного художнього фільму «Нижній горизонт»”, – повідомила продюсерка кінокомпанії RADAR Ірина Ковальчук.

Поінформувала, що зйомки велися в міському краєзнавчому музеї, на промисловому майданчику Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, вулицях міста, готелі «Славутич», задіяли близько 50 мешканців міста.

Режисерка Жанна Озірна зазначила, що завжди мріяла повернутися в рідні місця, написати історію, засновану на місцевому матеріалі. Відзначила, що Горішні Плавні мають кінематографічний потенціал. На її думку в місті вдало поєднуються сучасність, первісність природи, вражаючі виробничі краєвиди та цікаве минуле. Жанна Озірна зауважила, що фільм матиме декілька сюжетних ліній, але акцент буде зроблено на досягненні героями психологічного балансу в житті. Герої пройдуть складний шлях, зануряться в історію Другої світової війни, яка змінить їх сприйняття світу та ставлення один до одного, до життя.

Міський голова Дмитро Биков подякував знімальній команді за увагу до міста, до його історії та місцевих жителів.

«Приємно, що саме наше місто зацікавило сучасних кінематографів. У Горішніх Плавнях дійсно дуже багато яскравих і унікальних локацій, яких більше немає в жодному місці України. Художній фільм сприятиме промоції нашого міста не тільки в країні, але і за її межами», – наголосив очільник територіальної громади.

Система Orphus