Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам на Сході України

У Гадячі відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам на Сході України

14 жовтня, в день Дня захисника України, у рамках меморіальних та урочистих заходів в Гадячі відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам на Сході України. Його розмістили в міському парку «Перемога».

Зі словами щирої вдячності за захист українських кордонів та незалежність держави до присутніх військовиків звернувся міський голова Володимир Нестеренко. З нагоди свята привітав усіх, хто носить високе звання захисника України, подякував ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, які завжди стоять на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, повідомили у Гадяцькій міськраді.

«Сьогодні ми відзначаємо особливі свята для кожного українця: День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. День захисника є уособленням мужності та героїзму борців за волю України, її незалежність та територіальну цілісність, – сказав міський голова Гадяча. – Цього дня ми висловлюємо нашим військовим щиру вдячність за чесну і сумлінну службу, незламну волю, патріотизм та відданість, вшановуємо пам’ять тих, чиє життя забрала війна на Сході України. Ми схиляємо голову перед їхнім подвигом, мужністю та витримкою.

А для нас цей день стане незабутнім ще й тим, що сьогодні у нашому міському парку «Перемога» з’явиться пам’ятний знак на місці майбутнього пам’ятника воїнам-захисникам України. Нехай цей монумент буде для кожного щоденним нагадування про мужність та звитягу українського солдата».

Володимир Нестеренко зазначив, що міською владою наприкінці минулого року погоджено з Міністерством культури місце розташування майбутнього монументу, організовано проведення підготовчих робіт по облаштуванню місця під пам’ятним знаком. Наступним кроком буде визначення того, яким буде цей пам’ятник та розробка його ескізу. На проведення даного виду робіт на черговій сесії міської ради планується виділення коштів з міського бюджету.

Привітав усіх присутніх зі святом української армії і військовий комісар Гадяцького районного військового комісаріату Микола Овчаренко та старший солдат, учасник бойових дій Валерій Сухно.

Протоієрей Свято-Михайлівської церкви отець Олег Пограничний провів молебень за загиблими захисниками України.

Пам’ять про всіх героїв, які віддали своє життя за Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

поширити новину: