Ви тут:
Суспільство Україна 

У 2020 році уряд витратить 3,4 млрд гривень на перепис населення

У 2020 році уряд витратить 3,4 млрд гривень на перепис населення

У проєкті бюджету на 2020 рік передбачено витрати на проведення загальнонаціонального перепису населення 3,43 мільярда гривень. Про це повідомляє Hromadske.ua.

В уряді сподіваються, що проведення перепису населення дозволить більш ефективно витрачати державні кошти у майбутньому. Також там виступають за відкриття статистичних даних, які отримають як від перепису населення, так і від інших статистичних спостережень.

“Міністерство фінансів виступає за відкриття знеособлених мікроданих про умови життя українських домогосподарств, зібрані за кошти платників податків, для всіх бажаючих дослідників і працює над цим в партнерстві з Держстатом та Мінекономрозвитку. Тоді 2020 р. увійде в історію не лише як рік другого перепису, але і як рік, коли вибіркові дані нарешті відкриють свій потужний потенціал”, — повідомив заступник міністра фінансів України Юрій Джигир.

За всю історію України перепис населення проводився лише 1 раз у 2001 році.

Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд спробує провести частковий перепис населення до кінця 2019 року. Пробний перепис населення планують провести у двох районах Києва у 2019 році.

У травні 2019 року в Держкомстаті повідомляли, що населення України продовжує скорочуватися, а на одного новонародженого приходяться двоє померлих.

Система Orphus