Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Творці Ukraїner покажуть повнометражний фільм про один день країни: де подивитися у Полтаві

Творці Ukraїner покажуть повнометражний фільм про один день країни: де подивитися у Полтаві

1 листопада команда медіапроєкту Ukraїner представить повнометражний фільм про Україну — «Ukraïner. The Movie», який одночасно покажуть 40 міст країни.

Фільм знято за підтримки Українського Культурного Фонду.  Одночасно покази відбудуться також по всій країні та закордоном з YouTube-каналу Ukraїner.

У Полтаві показ відбудеться у кінотеатрі Wizoria Колос Полтава, вулиця Гоголя, 22. Початок – о 19.00.

Сеанс безкоштовний, але за попередньою реєстрацією за посиланням https://cutt.ly/Wexd1fx

Стрічка стане новим кроком у розвитку української тревел-журналістики та сторітелінгу. До цього формат експедицій і розповіді про культуру, ремесла, життя й побут людей, цікаві ініціативи в різних куточках України був частково втілений у проєкті Ukraїner, засновником якого є Богдан Логвиненко.

«Кілька років тому ми зрозуміли, що всі наші експедиції можна було б об’єднати в одному великому метрі. Ми мало знаємо про країну, у якій живемо. Ще менше ми її уявляємо. Нам страшенно хотілося б мати німецькі дороги, французькі круасани, італійську піцу, жити в британському житловому кварталі, називати гори «маленькими Альпами» і їздити відпочивати до «українських Мальдів». Нам так бракує уявлення про своє, власне. Ми хочемо через фільм «Ukraïner. The Movie» розширити межі розуміння нашої країни», — коментує Богдан Логвиненко.

Київ (місць вже немає, планується додатковий показ)
1. Львів (місць вже немає, планується додатковий показ)
2. Харків
3. Чернівці
4. Вишневе
5. Нова Каховка
6. Миколаїв
7. Вознесенськ
8. Енергодар
9. Вінниця
10. Маріуполь
11. Приморськ
12. Іваньки
13. Івано-Франківськ
14. Хмельницький
15. Рівне
16. Кропивницький
17. Дніпро
18. Кривий Ріг
19. Запоріжжя
20. Чортків
21. Царичанці
22. Луцьк
23. Надвірна
24. Кременчук
25. Біла Церква
26. Дрогобич
27. Житомир
28. Суми
29. Довге
30. Херсон
31. Тернопіль
32. Добропілля
33. Черкаси
34. Хуст
35. Калуш
36. Долина
37. Полтава
38. Краматорськ
39. Глухів
40. Новояворівськ

“Це буде неймовірна і незабутня мить, яку ми транслюватимемо у прямому ефірі. Перебуваючи на одному з цих показів, ви зустрінетесь із командою проєкту та фільму та зможете поспілкуватись наживо, у якій точці на мапі ви б не були”, – повідомили на сайті Ukraїner.

«Ukraïner. The Movie» — це історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідатиме історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Нагадаємо, Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider». Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України.