Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Турецька якість: на одному з найвідоміших стадіонів Полтавщини замінили газон

Турецька якість: на одному з найвідоміших стадіонів Полтавщини замінили газон

На “Кремені” тривають останні приготування до поновлення футбольних матчів однойменного клубу на арені.

Більше про це спортивний директор ПФЛ Євген Мороз розповів проекту “Україна футбольна”.

“Кремінь» отримав всі дозволи, матч з “Агробізнесом” пройде на новому газоні. Перед цим клуб виконав великий обсяг роботи. Постелили нове штучне покриття хорошої якості турецького виробника.Трава сертифікована, провели лабораторні дослідження в італійській компанії. Дослідження проводилися в області покриття штучної трави, рикошет м’яча, тертя, опір, взаємодія зі шкірою. Всі сертифікати видані”, – розповів фахівець.

«Кремінь-Арена» імені Олега Бабаєва — футбольний стадіон у Кременчуці, вміщує 1500 глядачів. Є домашньою ареною ФК «Кременя». Знаходиться на півночі Міського саду.

Стадіон було вирішено будувати в 2007 році в зв’язку з тим, що старий стадіон, «Політехнік», який належить Кременчуцькому національному університету, не підходить за футбольними нормами та правилами.

На будівництво було виділено: з Міністерства фінансів і міського бюджету — по два млн грн., з обласного — два з половиною, інші кошти — від ініціатора будування стадіону — власника клубу, на той час народного депутата, а згодом мера міста — Олега Бабаєва.

27 серпня 2014 року рішенням міської ради стадіону присвоєно ім’я Олега Бабаєва.

Система Orphus