Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

ЦНАП Гребінківської ОТГ надаватиме понад 150 послуг

Незабаром розпочне свою роботу оновлений Центр надання адміністративних послуг в Гребінківській об’єднаній територіальній громаді. Це спільний проект громади та Програми «U-LEAD з Європою».

Після перемоги у конкурсному відборі була підписана угода про партнерство. Й менш, ніж за півроку, Центр майже готовий приймати відвідувачів. Дякуючи спільним зусиллям Гребінківської ОТГ та Програми «U-LEAD з Європою», місцевий ЦНАП стане справжньою окрасою громади, а мешканці матимуть змогу отримати більше півтори сотні адміністративних послуг, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Громада, очолювана Віталієм Колісніченком, залучила додаткових коштів на ремонт приміщень у сумі трохи більше, ніж 300 тисяч гривень. Зі свого боку, Програма «U-LEAD з Європою» забезпечила ЦНАП новими меблями, комп’ютерним обладнанням та ознакуванням (графіки роботи, вивіски, стенди) на загальну суму теж майже 300 тисяч гривень.

«Ця ОТГ дуже ретельно та виважено підійшла не лише до підготовки заявки, а й до виконання зобов’язань. Маємо гарний наочний результат співпраці передової громади та міжнародних партнерів. В підсумку виграли від цього мешканці Гребінківської ОТГ», – говорить Геннадій Фасій, радник з муніципальних послуг Полтавського Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».