Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Центр естетичного виховання та стару будівлю 1-ї школи у Миргороді реконструюють за за кошти Європейського Інвестиційного Банку

Центр естетичного виховання та стару будівлю 1-ї школи у Миргороді реконструюють за за кошти Європейського Інвестиційного Банку

Два миргородські об’єкти реконструюють за кошти Європейського Інвестиційного Банку через Надзвичайну кредитну програму для відновлення України (НКПВУ).

Це будівля центру естетичного виховання та стара будівля 1-ї школи під школу мистецтв. 55 млн грн необхідно для реконструкції цих двох об’єктів. 41 млн грн отримає Миргородська міська рада безповоротних коштів від держави, яка позичила  кошти у банку і буде повертати кредит і платити відсотки.

Як зазначають у міській раді, вимоги у міжнародного проекту високі, в тому числі дотримання екологічних та соціальних стандартів.

Про всі важливі аспекти впровадження проектів НКПВУ йшлося  на першому тренінгу з впровадження проектів Програми. Учасниками заходу від Миргорода були представники відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту та відділу капітального будівництва. У рамках заходу, розглянули фінансові, закупівельні та технічні аспекти Програми. Також учасники дізналися про основні вимоги ЄІБ до соціального менеджменту при реалізації проектів.

Довідково: Миргород уже підписав Угоди про передачу коштів з міністерствами, розробили та затвердили програми. Нині оголошено тендер на реконструкцію школи мистецтв.

Система Orphus