Ви тут:
Суспільство Україна 

Суд скасував рішення Київради про заборону продавати вночі алкоголь

Суд скасував рішення Київради про заборону продавати вночі алкоголь

Верховний суд визнав незаконним рішення Київради від 2017 року заборонити продаж алкоголю в місті з 23:00 до 10 години ранку. Але ще є новіша постанова Київради про заборону алкоголю. Про це повідомляє Hromadske.ua.

Відповідне рішення є в Єдиному реєстрі судових рішень.

Постанову Київради №19/1023 від 10 квітня 2017 року про заборону продажу алкоголю вночі визнали незаконною суд першої інстанції — Окружний адмінсуд Києва, а потім Київський апеляційний адміністративний суд.

Читайте також: У Новосанжарській ОТГ заборонили продавати алкоголь вночі.

Київрада подала касаційну скаргу, але Верховний суд залишив у силі рішення попередніх інстанцій. Зазначимо, що йдеться саме про постанову №19/1023 від 10 квітня 2017 року.

Водночас чинна заборона на продаж алкоголю діє на підставі рішення Київради №1529/5593 від 27 вересня 2018 року.

Юрист Денис Фетісов, який брав участь у судових процесах проти Київради, підтвердив, що новіша постанова Київради про заборону алкоголю вночі залишається чинною.

“Рішення про заборону набуло чинності у столиці 24 жовтня 2018 року. Заборона стосується пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв і столових вин. Їх уночі більше не можна придбати в магазинах, але можна в кафе, барах, ресторанах тощо”. – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як раніше повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” у Полтаві алкоголь вночі не продаватимуть.

Система Orphus