Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Студія Warner Bros працює над двома фільмами з франшизи “Матриця”

Студія Warner Bros працює над двома фільмами з франшизи “Матриця”

Студія Warner Bros. паралельно розробляє два фільми з франшизи “Матриця”. Про це у своєму Twitter повідомив сценарист Зак Пенн, інформує 112.ua.

Про вихід нового фільму кінофраншизи стало відомо ще у 2017 році. Тоді говорилося, що це буде скоріше, розширенням відомої трилогії, ніж ребутом. Судячи зі слів Пенна, її сюжет розгортатиметься до подій оригінальної трилогії.

“Люди продовжують запитувати, тому пояснюю: Warner Bros. працює відразу над двома “Матрицями”. Я написав сценарій для тієї, де події розгортаються раніше, ніж в інших фільмах. Лана Вачовскі виступить режисером сиквела, але я над ним не працюю, хоча і горю бажанням побачити. Жоден з цих фільмів не є перезапуском”, – написав Пенн.

“В кінці цього літа з’явилася інформація, що кіностудія Warner Bros. почала роботу над четвертою “Матрицею”. В режисерське крісло сяде одна з творців оригінальної трилогії Лана Вачовскі, вона ж буде продюсувати картину. До своїх ролей в “Матриці 4″ повернуться Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс, які зіграли відповідно Нео і Трініті. Зйомки повинні стартувати на початку 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus