Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студенти полтавського вишу здали більше 20 кг відпрацьованих батарейок

Студенти полтавського вишу здали більше 20 кг відпрацьованих батарейок

Студенти Полтавського національного техуніверситету імені Юрія Кондратюка скористалися новою послугою “Екобус” від КАТП-1628, щоб долучитися до вирішення проблеми з утилізацією небезпечних відходів, повідомили у медіа-центрі ПолтНТУ. 

В університеті уже майже 10 років реалізується проект «Green Campuses»: запроваджено роздільний збір різного типу сміття. Адміністрація студмістечка разом зі студентським активом та небайдужими студентами збирає та здає до пунктів утилізації відпрацьовані батарейки, лампи, що містять ртуть, термометри. За виручені від здачі макулатури та пластику кошти купують саджанці для озелення тощо. Нині мешканці студмістечка разом зі студентським самоврядуванням ПолтНТУ прийшли на зупинку біля Краєзнавчого музею і передали до Екобусу Полтавського КАТП-1628 понад 20 кг відпрацьованих батарейок та відпрацьовані люмінесцентні лампи.

Полтавська партія відпрацьованих батарейок стане першою, яку відправлять на утилізацію з України в Румунію та Польщу. КАТП-1628 перед відправкою відходів на утилізацію зберігає певний час тільки батарейки. Що стосується термометрів та ламп, то їх уже ввечері відвозять на територію проммайданчика ТОВ «Полекозахист», яке розташоване на Супрунівському промвузлі.