Ви тут:
Суспільство Україна 

Стартував прийом анкет учасників на Національний відбір на Євробачення-2020:організатори оновили правила

Стартував прийом анкет учасників на Національний відбір на Євробачення-2020

16 жовтня стартував прийом анкет учасників на Національний відбір на щорічний пісенний конкурс Євробачення-2020. Цього разу організатори – Телеканал СТБ та UA: Суспільне мовлення – оновили Правила для участі у Нацвідборі.

В оновлених Правилах йдеться щодо обмеження виступів конкурсантів у країні-агресорі. Відтепер учасником Національного відбору може бути виконавець або колектив, який не здійснює концертної діяльності на території РФ із 2014 року, не планує та не анонсує її під час конкурсу й до фіналу Євробачення, а також не в’їжджав на територію Криму з порушенням законодавства України, повідомляє UA: Суспільне мовлення.

Нагадаємо, у 2019 році Нацвідбір на Євробачення виграла епатажна співачка MARUV, що гастролює у Росії. Через цю причину навколо співачки тоді зчинився чималий скандал. MARUV навіть була згодна відмовитись від майбутніх концертів у РФ. Проте Суспільний мовник (ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”) та співачка тоді не дійшли згоди. Адже виконавець, який представляє Україну на міжнародній арені, на час конкурсу  стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі. Після цього організатори почали домовлятись з гуртами Freedom-jazz girls band та KAZKA, які зайняли у фіналі Нацвідбору друге і третє місце. Але вони відмовились від участі у конкурсі. Таким чином, Україна не була представлена у пісенному конкурсі Євробачення-2019.

Музичний продюсер Національного відбору – Руслан Квінта. Креативна продюсерка — Наталя Франчук. Ведучий прямих ефірів — Сергій Притула.

Цього року фінансову підтримку переможцю Національного відбору під час підготовки, поїздки та перебування на конкурсі Євробачення надаватиме UA: Суспільне мовлення. Витрати на проведення кастингу та телевізійну частину Національного відбору бере на себе телеканал СТБ.

Прийом анкет триватиме з 16 жовтня до 25 грудня. Телевізійні півфінали відбудуться 8 та 15 лютого, а фінал – 22 лютого.

Нагадаємо, 65-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди.

 

Система Orphus