Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Старшокласники Опішнянської ОТГ створили Google карту громади

Старшокласники Опішнянської ОТГ створили Google карту громади

Полтавська філія Суспільної служби України провела семінар для молоді Опішнянської ОТГ.

Старшокласників навчали використовувати Google Maps для картування власної громади.

“Ми знову скористалися можливостями ініціативи Meet and Code, яка підтримує локальні організації громадянського суспільства, щоб забезпечити наступному поколінню молодих європейців доступ до програмування та новітніх технологій”, – повідомили у ПФ ССУ.

Спочатку в групах переписали всі інституційні ресурси, які є в громаді: адміністративні та соціальні заклади, інфраструктурні об’єкти, школи, садочки, спортивні майданчики, гуртки, бібліотеки, музеї, парки, пам’ятники, парки, водойми, садиби, готелі. Не забули також про магазини, кафе, побутові заклади, відділення банків.

Потім з допомогою тренера Андрія Карпенка приступили до створення карти громади. Школярі навчилися створювати проект карти, працювати з шарами, засвоїли різні способи нанесення позначок, полігонів та ліній. Також дізналися, як адмініструвати мапу, робити резервні копії даних.

За бажанням керівництва ОТГ, карту створену учнями, після доповнення та перевірки внесених даних, можна розмістити на офіційному сайті ОТГ, щоб можна було унаочнити інституційні ресурси, які є в громаді.