Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Серед полтавців проводять опитування про сферу дозвілля та культурний відпочинок у місті

Серед полтавців проводять опитування про сферу дозвілля та культурний відпочинок у місті

Культурне життя займає важливе місце в економічному розвитку міст. Від того, наскільки цікавим та насиченим є культурне життя міста, залежить відчуття щастя кожного жителя, гостя, відвідувача. Культура сьогодні дає все більше можливостей заробляти гроші.

Полтава має колосальну скарбницю духовної, культурної, архітектурної та історичної спадщини, яка потребує збереження та догляду; природні перлини, що вимагають дбайливого відношення та раціонального використання. Наразі місто має розробити комплексну Програму розвитку культури та мистецтва на період до 2024 року, завдяки якій жителі зможуть якісно проводити своє дозвілля з родиною, з друзями, з дітьми, зможуть не тільки комфортно відпочивати, а й розвивати нові навички, долучатись до музики, літератури, мистецтва, розширювати обрії творчості та, можливо, використовувати бізнесові можливості, які дають сьогодні креативні та культурні індустрії, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“Від вашої думки залежить наповнення цієї Програми – що саме потрібно Вам, як забезпечити покращення існуючої інфраструктури, яких заходів вимагає сьогодні місто, що Ви хотіли б бачити у місті через декілька років, щоб впевнено називати Полтаву національною платформою української культури, містом здорового способу життя, містом духовної енергії прадідів”, – йдеться у повідомленні.

Просимо Вас відповісти на питання, щоб якомога краще зрозуміти Ваші потреби та урахувати Ваші пропозиції в новій Програмі розвитку культури та мистецтва на період до 2024 року.

Система Orphus