Ви тут:
Суспільство Україна 

Розведення сил на інших ділянках Донбасу поки не планується, – Міноборони

Розведення сил на інших ділянках Донбасу поки не планується, – Міноборони

Міністерство оборони найближчим часом не планує розведення військ на інших ділянках на Донбасі, окрім Петрівського і Золотого. Проте, бойовики досі обстрілюють ці населені пункти, через що розведення неможливе.

Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє “24 канал”

Наразі планується розведення на двох ділянках (Золоте і Петрівське, – 24 канал). На цьому ми ставимо крапку поки що в коментарях щодо розведення. Інші розведення ми зараз не робимо, – наголосив міністр.

За його словами, наразі навіть у цих пунктах ЗСУ не буде відводити війська, адже бойовики не дотримуються домовленості про семиденний режим тиші.

Представник України в ТКГ Леонід Кучма на засіданні в Мінську заявив, що важке озброєння та техніка мають бути відведені ще з чотирьох населених пунктів на Донбасі: Кальміуське, Новоазовськ, Саханка, Кумачове.

Загороднюк додав, що після виведення підрозділів ООС із Золотого та Петрівського захист цивільного населення буде здійснюватись силами Нацполіції та інших сил безпеки.

Підрозділи ЗСУ будуть утримуватись в готовності для негайного реагування на порушення домовленостей щодо відведення військ та у разі відновлення обстрілів займуть позиції відповідно до визначених планів, – запевнив глава Міноборони.

Система Orphus